بنر فرمول یک

معرفی مرکز توسعه کسب و کار

ما در مرکز توسعه کسب‌وکار نویان به دنبال مراحل پیش رشد و رشد مرسوم در دانشگاه‌ها و یا فرایند کاری شتابدهنده‌ها نیستیم؛ هر چند مراکز رشد و شتابدهنده‌ها دارای مزایای زیاد و معایب متعددی در کشور می باشند. نویان تیم به دنبال فرایندی بسیار چابک و سریع برای تبدیل یک ایده پالایش شده منطبق بر دو رکن اساسی قابلیت بازاریابی و قابلیت سرمایه گذاری می باشد که این ارکان به راحتی در مراکز رشد و شتابدهنده ها در دسترس نیستند.

ماموریت ما در مرکز توسعه کسب و کار، شناسایی یک حوزه کاری بسیار مهیج طبق فاکتورهای ارزیابی شرکت، تمرکز بر آن حوزه و رشد سریع آن می‌باشد تا در اسرع وقت تبدیل به یک کسب‌وکار کوچک گردد. در این صورت است که می‌توانیم سهمی در اقتصاد ملی داشته باشیم.

لذا نویان تیم تصمیم گرفت تا مرکز توسعه کسب‌وکار خود را با تمرکز بر تلفیق حوزه های مدیریتی و فناوری اطلاعات، راه اندازی نماید. لذا این مرکز تحت عنوان "مرکز توسعه کسب‌وکار نویان" رسما کار خود را از تاریخ 1396/01/20 آغاز نموده است. تمرکز فعالیت این مرکز بر حول ایده های داخلی شرکت می باشد و به دنبال تنوع و رشد افسارگسیخته نیستیم. در صورت موفقیت آمیز بودن فعالیت های این مرکز، راهبرد و سیاست‌های ویژه‌ای برا توسعه مرکز در نظر گرفته خواهد شد.

 

تاجرشو
تاجرشو

مدرسه اینترنتی تاجرشو توسط شرکت اندیشه سازان راهبردی نویان و با سرمایه گذاری بنیاد نخبگان سعیدی(دانشگاه کاشان) تاسیس گردید تا مبانی و مفاهیم بازاریابی را به صورت تئوری و عملیاتی به کودکان و نوجوانان آموزش دهد.

برمه
برمه

برمه که حاصل همکاری مشترک شرکت اندیشه سازان راهبردی نویان و خیریه مهرآوران(هیات حسینی نخل کاشان) می باشد در راستای عمل به مسئولیت اجنماعی و با هدف توانمندسازی خانواده های تحت پوشش خیریه در خرداد ماه سال 1398 آغاز به کار کرد. برمه هم اکنون بعنوان تنها سایت سفارش اینترنتی غذای خانگی در شهر کاشان فعالیت می کند.